Hirdetés

Akvarisztikai eszközök cseréje (saját szabálya van)

Több
3 éve 5 hónapja #215704 Írta: wilson0517
wilson0517 válaszolt a témára:
NEON 10DB 1150ftÉKFOLTOS RAZBÓRA 230 Ft/db 10 db-tól 180 Ft/dbLÁNGVÖRÖS PONTYLAZAC 230 Ft 10 db-tól 200 Ft/db4 cm ZEBRADÁNIÓ 200 Ft/db 10 db-tól 180 Ft/db3 cm ARANY ANCISTRUS 600 Ft/db, 4 db 1200 Ft3-4 cm BARNA ANCISTRUS 420Ft/db, 4 db 1000 Ft5cm arany aynomeri 600ft/db5cm sima aynomeri 450ft/dbivarérett SZIFÓ/GUPPY/BLACKMOLLY/PLATTI 230 Ft/db 10db/2100ftivarérett Arany gurámi 290 Ft/dbivarérett Kék gurámi 350 Ft/dbCápamárna 750 Ft/dbRózsás díszmárna 300 Ft/dbSchuberti díszmárna 260 Ft/dbSZUMI Szumátrai díszmárna 250 Ft/dbTitteya 270 Ft/dbCitromlazac 250 Ft/dbCsászárlazac 300 Ft/dbFekete fantom lazac 500 Ft/dbFekete tetra 300 Ft/dbFerdénúszó pontylazac 350 FtdbIzzófényu ponylazac 300 Ft/dbKirálylazac 350 Ft/dbFekete neonhal 180Ft/dbRózsalazac 350 Ft/dbSerpa lazac 350 Ft/dbÜveglazac 350 Ft/dbKolibrihal 350 Ft/dbArany kolibrihal 450 Ft/dbVörös fantom lazac 450 Ft/dbKarmos béka 520ft/db Érdeklodni üzenetbe lehet!
Téma zárolva.
Több
3 éve 5 hónapja #208789 Írta: wilson0517
wilson0517 válaszolt a témára:
Sziasztok kecskemét és környékén keresnék munkát diszhal kereskedésben vagy tenyészetben esetleg akvárium készitéssel foglalkozó cégnél, rész esetleg teljes munkaidőben. Gyerekkorom óta akvarisztikázom kisebb kihagyásokkal, van kevés tapasztalatom halak terén.Várom az ajánlatokat!</br>
Téma zárolva.
Több
3 éve 8 hónapja #205231 Írta: Sivuka
Sivuka válaszolt a témára:
Keresek Pesten bármiféle eladói/takarítói esetleg vendéglátói munka körben pultos/felszolgáló/kézilány munkát. Esetleg bármi mást mellék állás fő állásban ami nem erotikus munka :) Kérlek segítsetek sok sok ideje keresek már munkát és nem hogy az akvarisztikára mint hobbira alig jut pénz de még ételre is elég szűkösen. Már nem tudom hova írhatnék ezért kérlek titeket hogy segítsetek. Köszönettel:Greiner Szilvia
Téma zárolva.
Több
4 éve 4 hónapja #200100 Írta: QandQ
QandQ válaszolt a témára:
Keresek Debrecen és 100Km-es vonzáskörzetébet( esetleg még távolabb is ) olyan személyt aki alapítana vállalkozást vagy már van vállalkozása. Szeretnék dolgozni mint beszállító illetve mint külföldi kapcsolatokban szállító személy. Bővebben privátban mondanám el, hogy milenne a konkrét elképzelésem e téren.
Téma zárolva.
Több
4 éve 8 hónapja #196608 Írta: Zolcsyka
Zolcsyka válaszolt a témára: állást keres
Pécsen állatboltba eladói vagy állatgondozói állást keres a barátnőm. &Uuml;zenetben kérnék álláslehetőségeket. Regisztrált pályakezdő, 25 év alatti és több éve foglalkozik akvarisztikával.
Téma zárolva.
Több
4 éve 9 hónapja #194173 Írta: rpongrac
rpongrac válaszolt a témára: Hétvégi munkát keresek
>Hétvégi munkát keresek Budapesten, Kistarcsán, vagy Kerepesen. A csúcs az volna, ha díszállatkereskedésben, vagy halodában dolgozhatnék, de bármi érdekel. Kérem aki tud segíteni, írjon nekem pü-t!
Köszönöm
Pongrác
Téma zárolva.
Több
4 éve 11 hónapja #190184 Írta: QandQ
QandQ válaszolt a témára:
Keresek Debrecenben iskola melett végezhető munkát. 17 éves fiatal vagyok. Több mint 5 éve akvarisztikázok, jelenleg is kb 25 akváriumba folytatok haltartást/ hobbi szintű tenyésztés + kertitó. Díszakvárium építésében/telepítésében is van tapasztalatom. Eddig tenyésztettem kb 40 féle halat/rákot (nem nagy tételben csak 2-4 tenyészpéldánnyal) Ismeretségi köröm: ismerek jópár tenyésztőt, akik segítettek a haltenyésztés fortélyait elsajátítani. Valamint egy üveges ismerősöm aki hulladék üvegből szokott nekem csinálni akváriumokat. Ha bárkinek tudok segíteni akár alkalmi munkában is tudok segíteni. Fizikai, piszkos munkától nem félek.
Téma zárolva.
Több
5 éve 2 hónapja #182555 Írta: hazi_sarkany
hazi_sarkany válaszolt a témára: Budapesti lány
22 éves Budapesti lány vagyok, jelenleg pályakezdő, start kártyával rendelkezem. Szívesen vállalok kisállatkereskedésben munkát, mind állatgondozást, mind adminisztrácós feladatokat. Reklámszervező szakmenedzser végzettségem van, szóval akkár állateledel webáruházhos is szívesen bedolgoznék, marketing, értékesítés, ügyfélszolgálat, logisztikai területen. Kiskorom óta tartok állatot, egy tengerimalaccal kezdtem, majd jött a törpehörcsög áradat, akiket jelenleg is próbálok tenyészteni. Körübelül 4-5 éve van akváriumom. Volt zerapintyem, jelenleg egy veréb papagáj megszelítésével küzdök. A nagy kedvenc Pamacs, a nyuszim, aki teljes szabadságnak örvend a szobámban. Amióta az eszemet tudom, kutyánk is volt mindig. Egyszóval nagyon széleskörű az állattartási tapasztalatom. Várom a kedves munkáltatók jelentkezését, kérésre önéletrajzot küldök: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. Köszönettel: Gáspár Eszter
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #177727 Írta: peterke123
peterke123 válaszolt a témára:
Szia. Szabó Péter vagyok. Miskolc környékén keresnék kisállatkereskedésben valami munkát. (ha kell akár néha csak besegíteni)
Szakmai múltam igazán nincs. 18 éves vagyok. 11 éve akvarizálok (Ez nem vicc :D ). Kis falusi gyerek vagyok. Állatokhoz értek (tengerimalac, hörcsög, nyúl, mókus, vadászgörény fordult már meg nálam, volt ami csak pár hetes megőrzés céljából, de volt amit rendszeresen gondoztam és voltak sajátjaim is)
Továbbá értek még: Villanyszereléshez (elektronikához), informatikához (rendszertelepítés, hálózatkiépítés, stb stb) továbbá nagyon szeretek barkácsolni.
Ajánlatokat P&Uuml;-ben várom.
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #181622 Írta: rostratus
rostratus válaszolt a témára: Miskolc-karrier
Szívesen vállalnék Miskolcon munkát díszhalakkal , díszállatokkal foglalkozó cégnél, több,mint egy évtizedes szakmai múlttal.Nem hiszem, hogy itt fog rámakadni a szerencse, de , ha mégis, kérem írj privát üzenetet!Köszönöm!
Téma zárolva.
Több
5 éve 3 hónapja #181737 Írta: Akváriumkereső
Akváriumkereső válaszolt a témára: Állás
Sziasztok!Szívesen vállalnék munkát állatkereskedésben, állatkertben Budapesten vagy környékén.Fiatal, munkájára igényes, jó kommunikációs készséggel és rengeteg ( még annál is több) állatszeretettel megáldott hölgy vagyok, aki gyorsan elsajátít minden új ismeretet és jól kijön mindenkivel.Elsősorban a garnélázás az amiben otthon vagyok, de a halakkal, csiguszokkal, békákkal, növényekkel sincs gondom, több akim is van. :)Amennyiben egy húzós,dinamikus, maximalista, hozzáértő munkatársat keresel írj egy üzenetet kérlek.Köszönettel:Fojt Nikolett
Téma zárolva.
Több
5 éve 4 hónapja #181110 Írta: lurcz
lurcz válaszolt a témára:
Budapesten keresek munkát, állatkereskedésben.Állatkertes tapasztalattal!Ha valakinek felkeltettem az érdeklődését, kérem privátban vagy a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. címen jelentkezzen. Köszönöm üdv, A.
Téma zárolva.
Több
5 éve 5 hónapja #180886 Írta: gesappa
gesappa válaszolt a témára:
Szia! Békés megyében keresek Eladói,tenyésztői állást.Eladói gyakorlat 5 év,több akváriumom van...:)
Téma zárolva.
Több
5 éve 5 hónapja #180795 Írta: adubacz
adubacz válaszolt a témára: Munkát keresek!
Sziasztok! Budapesten, eladói vagy kisegitői munkát keresek, de bármilyen ajánlatot meghallgatok! Előre is köszönöm! &Uuml;dv.:Arnold06309755957
Téma zárolva.
Több
5 éve 6 hónapja #177397 Írta: egyszerűnick
egyszerűnick válaszolt a témára:
22 éves vagyok, Szigetszentmiklóson lakom és a közelben, vagy Budapesten állást keresek tenyészetben, vagy boltban.Az esetleges munkaadót kérem, hogy jelentkezzen itt privát üzenetben.
Téma zárolva.
Több
5 éve 8 hónapja #173373 Írta: epet-norbi
epet-norbi létrehozta a témát:
Téma zárolva.
Oldalmegjelenítési idő: 0.601 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 119 vendég és 0 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top