Hirdetés

SZAT Clearwater...

Több
9 éve 7 hónapja #14196 Írta: kapos
kapos válaszolt a témára: köszönöm
Szia! Köszönöm!Üdv, Kapos

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #20900 Írta: kapos
kapos válaszolt a témára: sziasztok
Sziasztok! Én is beszállnék a SZAT beszélgetésbe.Itt olvastam erről a termékről és gondoltam kipróbálom. Mivel budapesti vagyok, írtam a honlapjukon szereplő úrnak a megadott email címre szállítás és árral kapcsolatban. Sajnos még nem jött válasz egy hét után sem.Ha van köztetek olyan, aki tudja mennyibe kerül a K1 tipus mostanság, azt megköszönném (2003-as bejegyzésnél olvastam, hogy 2500.- volt egy adag akkor).Segitségetek előre is köszönöm!Üdv, Kapos

Több
9 éve 7 hónapja #20943 Írta: sunny8
sunny8 válaszolt a témára: kérdés
Sziasztok!Ma vettem én is egy SZAT-ot. Az lenne a kérdésem, hogy ti is találkoztatok benne kagylóhéjakkal? Az enyémben rengeteg van. Az minek kell bele? Én úgy tudom, hogy keményíti a vizet a kagylóhéj!A tietekében is van? Vagy ez valami új fejlesztés?Köszönöm

Több
9 éve 9 hónapja #114528 Írta: stat
stat válaszolt a témára:
Akkor ezt most úgy értsem, hogy egy dús amazonaszi esetében se küldi a nitrátszintet 25mg/l alá, de a plantal ellentétben minden más tápanyagot is megköt?

Több
9 éve 9 hónapja #114522 Írta: necsab
necsab válaszolt a témára: valiznéria
Sziasztok! Kb 1-2 hónapja tettem bele a SZAT Clear Watert az akváriumomba. Korábbana valiznériáim gyorsan nőttek, szaporodtak, mostanában meg csak vegetálnak, a levelük elhullik, elszakad. Lehet, hogy a műgyanta miatt van ez?

Több
9 éve 9 hónapja #114519 Írta: jojo
jojo válaszolt a témára:
Hali! Szat Clear Water Plants:Gyengített hatóanyag tartalmánál fogva nem vonja el a növények számára fontos tápanyagokat ,ezért dúsan telepített akváriumokban is használható. Szat Clear Water Original:A növények fejlődéséhez szükséges 25mg/liter nitrátot biztosít, amely a halak fejlődését még nem zavarja.

Több
9 éve 9 hónapja #114517 Írta: stat
stat válaszolt a témára: ?
Oké, de miért jobb a növényesbe az original, mint a Plants?

Több
9 éve 10 hónapja #112925 Írta: taksoft
taksoft válaszolt a témára:
Van. A simát vedd!!

Több
10 éve 5 hónapja #104782 Írta: jojo
jojo válaszolt a témára:
Hali!Hát a szat gyanta nem kifejezetten savanyításra való.Nekem soha nem savanyította.Még 50 litert sem.(sajna)

Több
10 éve 5 hónapja #104781 Írta: TRK
TRK válaszolt a témára: PH, NK
Sziasztok. A vizem 20NK, 8PH, 420l. Ezen változtatna valamit a SZAT? Mintha azt olvastam volna, hogy savanyítja. Ilyen magas keménység esetén is?Köszi

Több
10 éve 6 hónapja #102637 Írta: clubman
clubman válaszolt a témára:
Sziasztok! Végigolvastam ezt a topicot és azt talán leszögezhetem, részint saját tapasztalatok alapján, hogy növény nélküli aksiba nagyon jó.De nekem is az original van.Az lenne a kérdésem, hogy tényleg jó a növényes verzió? Mik a tapasztalatok? Akik eddig írtak azok növényest használnak? ÜdvAttila

Több
10 éve 7 hónapja #101364 Írta: bicskeyd
bicskeyd válaszolt a témára: SZAT Gyanta
Sziasztok! Most regeltem az oldalra és végig is olvastam az összes hozzászólást a szat gyantával kapcsolatban.Nekem is voltak kérdéseim ezzel kapcsolatba ,de úgy látom nem kell feltennem őket mert már elolvastam az irományokat, és felhomályosítottatok a témáról. Én már kb 1.5 éve használom a 200literes aksiba folyamatosan.Én a nagyot raktam bele ami kb 400literhez van,és 1évvel ezelőtt háttereztem be a medencét. De azóta nemhogy nőnének a növények,hanem lesárgul és lerohad a levele.Biztos hogy a sügerek is adnak nekik de azért még nőhetne szegény.Még az Anabiusom se fejlődik pedig régebben már kissebb bokornak is elment volna.és abból vágtam le egy darabot hogy majd jólessz a behátterezett aksiba.Hát nem lett jó,mert a leveleit ellepték az ecsetalgák meg az üvegről is alig birtam lekaparni, a dekorációról meg nem is beszélve.A lényeg a következő: van benne egy jó nagy vasfa ami ugye engedi a szinét,és megszűrte a gyanta. Meg a víz is kristály tiszta volt,a halaknak sem volt semmi bajuk.Van külső szűrőm (Aqua silent3) meg belső szűrőm is.Most kivettem a Szat-ot és kíváncsian várom hogy hátha életre kelnek a növényeim.De persze a fénycsöveket is kicseréltem(philips TLD 30w, a másik Sera briliantdaylight 30w)hogy arra se lehessen fogni a dolgot.

Több
10 éve 7 hónapja #101004 Írta: estom
estom válaszolt a témára:
Én néhány napja írtam a forgalmazó/gyártónak érdeklődő e-mailt. Azóta sem bírnak válaszolni. Ha egy vállalkozás, aki a vevőkből él és az általa megadott levélcímre küldött érdeklődésre nem képes válaszolni 24-48 órán belül, az részemről kérdéseket vet fel a hozzáállásukat illetően.

Több
10 éve 7 hónapja #100360 Írta: lucius
lucius válaszolt a témára: szat
Hanyistok!A gyártónál van több mint 10éve használatban lévő gyanta, ami a mai napig tökéletesen látja el a dolgát. Emlékezetem szerint az ezerszeres regenerálhatóság inkább mendemonda, merthogy a korlátlan az olyan megfoghatatlan. Kérdés esetén sztem meglehet találni a gyártó (Koltay Tamás) elérhetőségét (anno én is így vettem fel vele a kapcsolatot)és ő tud segíteni a kérdések megválaszolásában.Üdv:Lucius

Több
10 éve 7 hónapja #100176 Írta: KARAKAST
KARAKAST válaszolt a témára: szat
Hanyistok!Én úgy vettem észre ,hogy folyamatosan csökken a megkötő képessége (2 havi regenerálás),1 év után már jelentősen csökken.Max. 2 év és érdemes cserélni.

Több
10 éve 7 hónapja #100313 Írta: djapor96
djapor96 válaszolt a témára:
Mintha 1000 lenne a hivatalos szám...

Több
10 éve 7 hónapja #100284 Írta: hanyistok
hanyistok válaszolt a témára: Szat
Üdv mindenkinek.Számtalanszor elhangzott a kérdés, de igazi választ még nem találtam rá:A SZAT gyantát, hányszor lehet regenerálni? Esetleg mennyi az az idő amikor már hatástalanná válik? (Életkorra gondolok) . Eltelt már egy kis idő a megszületése óta.Hátha már okosabb lett valaki, aki tudna válaszolni ezekre a kérdésekre.Előre is köszi.

Több
11 éve 6 hónapja #77262 Írta: szbudavari
szbudavari válaszolt a témára:

bgabi wrote: Sziasztok tud valaki ajánlani egy online boltot ahol kapok Növényes SZAT -ot. www.aquadepo.hu

Több
11 éve 6 hónapja #77212 Írta: bgabi
bgabi válaszolt a témára:
Sziasztok tud valaki ajánlani egy online boltot ahol kapok Növényes SZAT -ot.

Több
11 éve 7 hónapja #72114 Írta: LusanszkiT
LusanszkiT válaszolt a témára:

hanyistok wrote:

LusanszkiT wrote: Nincs mit! Én karácsonyra kaptam és totálisan meg vagyok vele elégedve! A növényeknek eddig semmi baja! (kivéve a csigák) Sokan írták, hogy a növényeknek nem használ, de köszönik szépen nonek mint állat! :DMajd egy ido után fogod észrevenni a növényeken. Úgy hogy, tartsd szemmel a növényeket. Amint valami változást észlelsz azonnal vedd ki. Ez mennyi ido, nem tudom, de én ezt tapasztaltam. Utána sós mosás, majd egy ido után, visszataesz. Lagalábbis, én így használom. :S

Lassan 3hete van bennt és az anubias továbbra is virágzik, valamint növekszik, sztem akvárium és akvárium között is van különbség, de nekem nagyon bejött! Pedig én se akartam használni...

Oldalmegjelenítési idő: 1.037 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 598 vendég és 1 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top