Hirdetés

Betta splendens

Több
2 éve 3 hónapja #224432 Írta: Jaggy
Jaggy válaszolt a témára: Betta splendens
Sziasztok!
Van egy koronàs kék bettàm és 2 nőstényem.Az egyik normàl a màsik szerintem albinó.Beraktam a sima nőstényt egy kis akvàriumba mellé belógattam a hímet a nőstény becsíkosodott emeltem a hőmérsékletet
majd össze engettem őket màsnapra kész lett a fészek a hím tàncolt meg csàbította a lànyt a fészek alà de semmi. Megjegyzem a lànynak jó nagy hasa van de szerintem màr túl nagy is neki és fekszik az aksi aljàn így szét szedtem őket.Vàrtam egy napot majd a màsik lànyal próbàlkoztam és a hímet nem nagyon izgatja néha kergeti kitàrt kopoltyúkkal aztàn ennyi fekszik a hím az aksi aljàn még fészket se épitett mint a màsiknàl! Ötleteket vàrnék mi lehet a baj ? Arra is gondoltam lehetbkimerült a hím és vàrnom kéne egy hetet!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
2 éve 9 hónapja #221088 Írta: Jud
Jud válaszolt a témára: Betta splendens
Sziasztok!
Olyannyira kezdő vagyok a témában, hogy még sem halam, sem akváriumom, sem semmim nincsen. Csak kedvem.
Tanácsokat és okosságokat szeretnék.
Hely és anyagi hiányok miatt max 30 literes akváriumot szeretnék, 1 db betta számára. Már olvasgattam a témában, és sokféle tanáccsal, megoldással találkoztam, szeretném olyanok véleményét is kikérni, akik tényleg otthon vannak ebben.
Érdemes-e egyáltalán nekifogni, megúszhatom-e kisebb akváriummal (mondom, szigorúan 1 betta)? Milyen növényt lehet/ érdemes? stb.
Minden tanácsot örömmel fogadok.

Több
3 éve 4 hete #218962 Írta: tlberio
tlberio válaszolt a témára:
A palack már elkelt.Csövek még megvannak.üdvSpagi

Több
3 éve 4 hete #212041 Írta: tlberio
tlberio válaszolt a témára: .
Sziasztok!<br />A 30 literes akvariumba gondoltam hogy rakok egy hímet. Szerintetek milyen békés halakat (max pár darab), esetleg csigákat érdemes berakni hozzá? <br />Előre is köszi<br /> </br>

Több
3 éve 4 hete #218939 Írta: zsoka78
zsoka78 válaszolt a témára:
Bocsi ezt benéztem a powerfej akkor lenne helytálló ha belso szurorol lenne szó, de ettol függetlenül az UV fényre ill. szurésre is ugyan az a válaszom ahogy kezdtem.Tehát a külso szuronél is tök felesleges az UV lámpás változat.

Több
3 éve 4 hete #212018 Írta: zsoka78
zsoka78 válaszolt a témára: Fiú és lány együtt tartása
Sziaztok!</br> </br>Érdeklődöm, hogy nettó 60-65 literben lehet-e együtt tartani 1 fiú és 2 lány (vagy 1 fiú 3 lány) bettát? Egy csomót olvastam már, de nem találtam egyértelmű információt. Nem akarnám feltétlenül, hogy szaporodjanak. És miről lehet megismerni, hogy melyik a fiú és a lány amikor még nincsenek teljesen kifejlődve?</br>

Több
3 éve 1 hónapja #217830 Írta: Sabine
Sabine válaszolt a témára:
Szia! :) Koszi a valaszt. Sajnos a "nosteny" az mint kiderult him volt, bar eleg furcsa. Ilyennel meg nem talalkoztam. Egyszer szintelen volt, ha egyutt voltak akkor full lila. Szoval ket himet vettem. A delta mar szepen megnott :)

Több
3 éve 1 hónapja #210913 Írta: Sabine
Udv! :) mivel nem magyarorszagi vagyok, igy itt nem talalok meg minden jo cuccot, ami nalatok mar megjelent :( Mivel kis bettakat akartam 2 l.-es aksi eleg volt 2 bettanak, azota mar van egy 5 l.-es , de meg nem jott ossze az ivas sajnos. </br>

Több
3 éve 1 hónapja #217829 Írta: Sabine
<em><strong>Sziasztok, van valakinek </strong></em><span style=\"color: rgb(255, 0, 0);\">pozitiv</span><em><strong> tapasztalata guppi és betta him eggyütt tartásáról????? </strong></em>

Több
3 éve 1 hónapja #210912 Írta: Sabine
Szia! :) Koszi a valaszt. Sajnos a nosteny az mint kiderult him volt, bar eleg furcsa. Ilyennel meg nem talalkoztam. Egyszer szintelen volt, ha egyutt voltak akkor full lila. Szoval ket himet vettem. A delta mar szepen megnott :) </br>

Több
3 éve 1 hónapja #217828 Írta: hexa003
hexa003 válaszolt a témára:
Sziasztok, van valakinek tapasztalata guppi és betta him eggyütt tartásáról?????

Több
3 éve 1 hónapja #210911 Írta: hexa003
hexa003 válaszolt a témára: Betta tartása guppival
<em>Sziasztok, van valakinek </em>pozitiv</br><em> tapasztalata guppi és betta him eggyütt tartásáról????? </em></br> </br> </br>

Több
3 éve 2 hónapja #216273 Írta: H.Lecter
H.Lecter válaszolt a témára:
Sziasztok!Ingyen elviheto 5 db fiatal endler guppy. ( 2 hím és 3 nostény A hímek: rikítózöld, narancs és fekete rajzolatúak; a nostények: 1 egyszínu arany-ezüst, 1 narancssárga úszójú, és egy szürkés alapszínu leopárszínu úszókkal). Elviheto velük együtt 4-5 db 3 hetes növendék. A nostények vemhesek.<span style=\"color: rgb(0, 0, 255);\"><strong>Nem csere topic ! RZ</strong></span><span style=\"color: rgb(0, 0, 255);\"><strong> </strong></span>

Több
3 éve 2 hónapja #209358 Írta: H.Lecter
H.Lecter válaszolt a témára:
valószinüleg azért nem használt mert nem arra betegségre való készítmény volt biztosan a nagytudásu boltos ajánlotta aki rádsózta a bettákat ki váncsi vagyok ki fog kinyírni kit annyi betta egy akiban abból sak gond lesz!?</br>

Több
3 éve 2 hónapja #216271 Írta: Dáávid44
Dáávid44 válaszolt a témára:
Szia!Az ilyen eladót kellene jól megrugdosni..Ezek is sima betták, úgyhogy ne lepodj meg ha bunyó lesz.Hihetetlen,hogy átverik a vevot,csak hogy bevételük legyen.Ha jól láttam annyi az eltérés, hogy nem sima zászlós farkú,hanem delta a hímnek az úszója, a nostény pedig koronás féleség,de ugyan az a Betta splendens!

Több
3 éve 2 hónapja #209356 Írta: Dáávid44
Szia!</br>Az ilyen eladót kellene jól megrugdosni..</br>Ezek is sima betták, úgyhogy ne lepődj meg ha bunyó lesz.</br>Hihetetlen,hogy átverik a vevőt,csak hogy bevételük legyen.</br>Ha jól láttam annyi az eltérés, hogy nem sima zászlós farkú,hanem delta a hímnek az úszója, a nőstény pedig koronás féleség,de ugyan az a Betta splendens!</br>

Több
3 éve 2 hónapja #216270 Írta: Dáávid44
Köszi!

Több
3 éve 2 hónapja #209355 Írta: Dáávid44
Szia!</br>Az ilyen eladót kellene jól megrugdosni..</br>Ezek is sima betták, úgyhogy ne lepődj meg ha bunyó lesz.</br>Hihetetlen,hogy átverik a vevőt,csak hogy bevételük legyen.</br>Ha jól láttam annyi az eltérés, hogy nem sima zászlós farkú,hanem delta a hímnek az úszója, a nőstény pedig koronás féleség,de ugyan az a Betta splendens!</br>

Több
3 éve 2 hónapja #216268 Írta: Sabine
Sziasztok! :) <br />Mivel nagyon megszerettem a bettakat, igy ugy dontottem beszerezek meg kettot. A boltban a srac azt mondta nem splendens-ek, viszont azt nem arulta el milyen fajtak, mivel fogalma se volt. Viszont nekem egy him es egy nosteny megtetszett, ugyhogy ugy dontottem megveszem oket. Valaki tudna segiteni, hogy esetleg milyen bettak lehetnek? A koruk is erdekelne.. 3-4 honap? <br />Kepek:http://kepfeltoltes.hu/view/140626/2014-06-26_13.36.08_www.kepfeltoltes.hu_.jpghttp://kepfeltoltes.hu/view/140626/2014-06-26_13.36.06_www.kepfeltoltes.hu_.jpgElore is koszonom!

Több
3 éve 2 hónapja #209353 Írta: Sabine
Mindent megprobaltam, vettem egy szoluciot is, azt mondtak az majd segit, de az allapota nem javult, az uszoja szep lassan levalt ugy dontottem nem hagyom szenvedni. :( </br>

Oldalmegjelenítési idő: 0.669 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 94 vendég és 1 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top