Hirdetés

Meggyhasú sügér - Pelvicachromis pulcher

Több
8 éve 3 hónapja #131668 Írta: Superhero
Superhero válaszolt a témára:
Tudom:D
csak addíg vannak benne míg kiválik 1pár az kereskedésbe asztmondták hogy megoldható....
amint kiválik 1pár visszaviszem a halasba vagy elajándékozom a többit:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #131661 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Aksi
Szia Az aksi nagyon kicsi ennyi meggyhasúnak, mivel területvédők...Vegyél nekik pici cserepet aminek az oldalát faragd ki s a nyitott felével ahová a virágot rakod be ragd le az aljzatra s nyomd bele.Gyönyörűen kiszedik e bent lévő hommokot.Az aksi azért kicsi mert amikor ikráznak szét verik majd a másik párt mint a ...t.Pláne ha kikelnek a kicsik....

Több
8 éve 3 hónapja #131654 Írta: Superhero
Superhero válaszolt a témára:
köszzönöm 3 om nőstényvan 2 ő fiú úgyvettem az 1 lány mellé 120 l körüli az aksi köszönöm a válaszd!

Több
8 éve 3 hónapja #131646 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára:
Szia Persze hogy választ, mivel szó szoros értelemben párválasztó, ezért ha 1 hímet beraksz nem bizti hogy az lesz Neki szimpi, ezért levadászhatják egymást! Én vennék vagy 2-3 pár (persze ez aksifüggő is, méretek stb) a többit majd egymás köszt megoldják...Remélem érthető voltam...

Több
8 éve 3 hónapja #131644 Írta: Superhero
Superhero válaszolt a témára: Párválasztás
Segítséget kérnék abban az esetben ha a megyhasú párból a hím elhalálozik 1 másik hímmelösszeáll még a nőstény?

Több
8 éve 3 hónapja #105985 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Elhullás
Szia Sajnálom őket, de nem a víz hőfokával volt gond hanem a víz paramétereivel. Amiket írtál, az alapján mintha nagy lett volna az amónia koncentrátum... Egy feles vízcserével még ma is élnének... Üdv, Karesz

Több
8 éve 4 hónapja #130082 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Meggyek
NAGYOBB AKSI!!!!!!!!!!!!!!!!!

Több
8 éve 4 hónapja #129697 Írta: fmephisto2
fmephisto2 válaszolt a témára: Verekednek
Hat ezek a kis halak nagyon idegesitok. A legnagyobb mind csipkedte a kissebbeket es kivettem. Most csak a legnagyobb csipkedi a kissebbet, megint kiveszem marad a 2 kissebb az aksiba. Es onnan megint a nagyobb uldozi a kicsit. Nem tudnak mar maguknak tarsat valasztani ? 2 ot szandekozok megtartani es 2 ot visszavinni az uzletbe :neutral:.

Több
8 éve 4 hónapja #129648 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Látni!
Látni azt csak nézd meg alaposan...

Több
8 éve 4 hónapja #129647 Írta: fmephisto2
fmephisto2 válaszolt a témára: meggyhasu
Hello megint :) Hany cm esek kell legyenek hogy latszodjon a kulombseg? mert ezek picik meg :) 2-3cm-esek. Hogyha nem jovok ra melyik milyen keszitek kepeket holnap.

Több
8 éve 4 hónapja #129646 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Hím, nőstény???
Szia A nőstény hátúszójának a vége lekerekített a hímé hosszúkás, hegyes, valamint a nőstény hátuszójában kell lennie pöttynek is a vége felé.... Remélem segít, tuti látni...

Több
8 éve 4 hónapja #129642 Írta: fmephisto2
fmephisto2 válaszolt a témára: Uj akvarista
Helloztok!!
Egy akvarista baratom kuldott egy videot meggyhasu sugerrol, ahol a kishalakat legeltetik. Megtetszettek es vettem 4db-ot. Nem tudom megkulomboztetni melyik him es melyik nosteny. Csak a him agressiv ? Mert Hajkurassza a tobbi meggyhasut. A masik 3 elfer egymas mellett, de ahogy a masik melle kozelednek az megkergeti.
Ma ivtak a coryk :X remelem sok kis cory-ivadek lessz :)

Több
8 éve 4 hónapja #129316 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Maggyhasú!
Sajnálom hogy nem érted...Javaslataid, búvóhely stb.... Erról csak ez jut eszembe... Attól mert cukrozzuk a szart, az még szar marad....NAGYOBB AKSI! Attól mert öregek a dániók, miért jó Nekik hogy levadásztatod őket ???? Erról szól az akvarisztika ??? Tanulás olvasással kezdődik...

Több
8 éve 4 hónapja #128878 Írta: CzKaresz
CzKaresz válaszolt a témára: Megyhasú
Szia Ne haragudj, hogy ilyet írok s nem megbántani akarlak, de ha legközelebb halat veszel kicsit olvass utánna a fajnak... Mekkora aksiba, milyen pár aránnyal stb... Amit te most csináltál az arra lesz jó hogy \JÓ\ esetben lesz egy pár meggyhasú sügered! 60 literben a két hím szétszedni egymást, aztán azt a csaj is ami nem kall a megmaradt hímnek mivel párválasztók! A többi hal ami mellettük van a harcsa kivételével............ :( Sorry az őszinteségért, de készülj fel ezekre.... U.i: ha jót akarsz gyorsan egy 130-150-200 literes aksit szerezz be...

Több
9 éve 2 hónapja #111417 Írta: tomcsi18
tomcsi18 válaszolt a témára:
Hát kár hogy nem lakunk egymáshoz közel nekem két himem is van akik most 3. évesek és inygen odaadnám őket.De hát a távolság ezt nem engedi sajnos.De sok sikert a keresgetéshez és remélem hamar rábukkansz a megfelelő példányokra. Üdv:Tomi

Több
9 éve 2 hónapja #111408 Írta: quetzalmadar
quetzalmadar válaszolt a témára:
Köszi! megpróbálom. EGyedül valószínű nem nagyon húzná sokáig, ahogy olvastam..meg hát totál depressziós.köszi még egyszer, próbálok keresni ekkora hímet,bár nem hiszem h könnyű lesz..

Több
9 éve 2 hónapja #111366 Írta: tomcsi18
tomcsi18 válaszolt a témára:
Én csak annyit tudok mondani hogy ha párt keresel neki akkor csakis hozzá hasonlót (vagyis méretben eggyezőt)de ha egy kicsivel nagyobb asse gond sőőőt....és vele egykorut keress,hanem is egykorut de akkor legyen 2-3 éves a hím és talán összelehet őket hozni.És ha elsőre nemsikerül akkor addig próbáld míg össze nem jön.PL:berakod balhé,kiveszed párnam után megint próba.És akkor jobb ezt csinálni mikor a nőstény ikrás,mert ekkor nagyobb eséllyel elfogadgya a himet.Igaz hogy a fiunak stresszes lesz ha töbször rakocsgatod majd ide oda,de a cél érdekébe...szoval érted.Én ennyit tudok csak segíteni.Remélem összejön és minden ok lesz. Üdv:Tomi

Több
9 éve 2 hónapja #111322 Írta: quetzalmadar
quetzalmadar válaszolt a témára:
Sziasztok!Szeretném a segítségeteket kérni. Hetedik éves volt a sügér párom, mikor a fiú egy baleset következtében (vhol iszonyatosan lehúzta a fejét abban az akiban amiben mindig is élt..) és egy hétre rá most elpusztult. Mit csináljak a nőstényemmel? aLig eszik és depressziós. Próbálkozzak új fiúval? úgy tudom, erősen párválasztók és nem is feltétlenül fogadják el az általunk választottat...üdv és köszi előre is minden segítséget, ötletet:V

Több
9 éve 2 hónapja #107198 Írta: cakpak
cakpak válaszolt a témára:
Szia sunny8!Nekem már többször voltak kis meggyeim. De azt vettem észre ha berendezett akiba vannak nem kell nekik sóféreg mert talának az első napokban algát és azon elvannak . Utána meg apró ivadéktáppal szoktam etetni őket. Volt már nekem is ,hogy mikor előhozták a kicsiket a hím agyonverte a nőstényt. A hím nevelt volna szépen ,de elvettem tőle a kicsiket külün kis akiba tetem őket és akkor etettem csak sóféreggel.ÜDV :CAKPAK

Több
9 éve 2 hónapja #111139 Írta: iceman177
iceman177 válaszolt a témára:
sziasztok! amikor nekem voltak kis megyhasuim akkor en is legcsovel oldottam meg.vettem egy meteres darabot egyik veget a bborkanba ahol a nauplisok voltak a masik felet a szamba felszivtam (vigyazva h a szamba ne menjen:P) ki a borkanbol be az akvariumba es belefujtam az egeszet a kis halak kozelebe amikor megkaptak lattatok volna lakmarozast:D udv norbi

Oldalmegjelenítési idő: 0.884 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 548 vendég és 2 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top