Hirdetés

Legyező / sepregető garnélák

Több
8 éve 8 hónapja #116253 Írta: csababa
csababa válaszolt a témára: Caridina multidenta - Amano garnéla
Sokszor helytelenül hívják az Amano garnélát japonica-nak, és valóban nem legyező.(én nem szeretem a sepregető kifejezést, mert ha sepreget, akkor nem talált megfelelő áramlatot, táplálékot, ami nem jó)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #117028 Írta: Metal Boy
Metal Boy válaszolt a témára:
Kis beták meg kis garnélák nevelhetők együtt?

Több
8 éve 8 hónapja #117026 Írta: Piotrus
Piotrus válaszolt a témára:
Szia! ? rá gondoltam: http://www.aquadepo.hu/product_info.php?products_id=1120

Több
8 éve 8 hónapja #117018 Írta: szentgyo
szentgyo válaszolt a témára:
Amennyiben az Amano garnélára gondoltál, azt Caridina multidentata nak nevezik, nem japonicának, és nem is tartozik a legyező garnélák közé. A vitorlások és a nagyobb gurámik is valószínűleg finom csemegének fogják tekinteni.

Több
8 éve 8 hónapja #117017 Írta: Piotrus
Piotrus válaszolt a témára:
Sziasztok! Szeretném megkérdezni , hogy \Caridina japonica\ tartható-e többek közt Vitorláshal,Torocatum harcsa és Gurámi társaságában?

Több
8 éve 8 hónapja #116998 Írta: Hviko
Hviko válaszolt a témára:
hátt őőő... a szín változás nem valószínű, mivel nekem is otthon a 4-ből 2 szinte már piros / domináns/volt elég kajája? víz áramlással tudott szemben sokat állni? szűrő ment rendesen, nem volt az hogy romlott a víz paramétere? a halaid nem voltak mostanság betegek? nem kezelted őket vmi halgyógyszerrel?hirtelen ezek jutnak az eszembe

Több
8 éve 8 hónapja #116988 Írta: gaben86
gaben86 válaszolt a témára: kérdés
Helósztok!A kérdésem hogy reggelre szép piros lett a sepregetőm(még meg is jegyeztem asszonypajtinak)erre haza jövök a postárol és már ott sütteti a pocakját az aljzaton!Kb 4-5 hónapja volt már az akváriumba minden panasz nélkül!Mi lehetett szegénynek a vég oka? Köszönöm!

Több
8 éve 8 hónapja #116336 Írta: facsiga
facsiga válaszolt a témára:
OK!Igazatok van.Elnézést, társalogjunk róluk, én nagyon kedvelem az arcukat :)üdv.facsiga

Több
8 éve 8 hónapja #116333 Írta: hanyistok
hanyistok válaszolt a témára:
OFF! Már ne haragudj Facsiga, de kérdőjelet, illetve kérdést,a 2009. 09. 14.- én beírt begyegyzésnél látok utoljára.Igaza van gatto33-nak. Csak elmondtuk a magunkét.

Több
8 éve 8 hónapja #116328 Írta: gatto33
gatto33 válaszolt a témára:
Szerintem itt senki nem kérdezett semmit, csak tényként elmondtuk az élményeinket, tapasztalatainkat.Amúgy is 3 hónapja hallott volt a topik, így nem is árt egy kis társalgás.

Több
8 éve 8 hónapja #116318 Írta: facsiga
facsiga válaszolt a témára: :(
Sajnálom, hogy nem olvastok vissza, a régebbi bejegyzésekbe.Minden új kérdésre már ott van a válasz is,az előző lapoknál.Különösen ajánlom Coldhead hozzászólásait.üdv.facsiga

Több
8 éve 8 hónapja #116317 Írta: hanyistok
hanyistok válaszolt a témára:
Hali!Nálam is egyedül volt és szép vörös lett a színe.Szegényem, odatévedt az ikrázó vitik közelébe és úgy megtépték, hogy nem élte túl.

Több
8 éve 8 hónapja #116316 Írta: csababa
csababa válaszolt a témára:
Én úgy tudom, hogy szükségük van az \erős\ vízáramlásra. Jobb szeretnek az áramlással szemben legyezni, mint sepregetni. Remélem, nem tévedek. Talán a piros szín jót jelent, mintha a dominanciát jelentené, bár egy egyed esetén nem látom értelmét. Nálam is vörösebb az egyik.

Több
8 éve 8 hónapja #116311 Írta: gatto33
gatto33 válaszolt a témára:
Tegnap vettem egy sepregetőt. Nagyon jó fej. Van az akvárium hátsó részében egy barlang kövekből kialakítva, amit egyből belakott. Időnként előjön és a barlangja környékét sepregeti. Azt vettem észre, hogy a boltban barnás volt, mikor hazahoztam szintén, és mára olyan lett mint a red cherryk. Azokból is van 8-10. Olyan lett mint egy marha nagy red cherry. Mondjuk nem bánom, szebb így.. :)

Több
9 éve 6 napja #112437 Írta: ZoliF
ZoliF válaszolt a témára: mozdulatlan sepregetők
Sziasztok! Van 2 sepregetőm és az akksi aljában ülnek mozdulatlanul a farok részükkel behúzva. Szerintetek mi baj lehet velük ? Esetleg mit csinálhatok rosszul ?

Több
9 éve 2 hete #111950 Írta: aristochromis
aristochromis válaszolt a témára: 14 liter
a 14 literbe a két hal alapból sokkkkk!ha a garit egyedül teszed bele akkor talán,bár megnő 7-8 centisre is.szűrés is kell stb.szóval azt a 14 lityót duplázd meg és akkor mehet bele a gari és mondjuk 2 corydoras.

Több
9 éve 3 hete #111941 Írta: Iveta
Iveta válaszolt a témára:
Sziasztok!

14les akiba lehet tenni sepregetős garnélát vagy nagyobb helyre van szükségük? *1 garnélát szeretnék 2 hal mellé*

Több
9 éve 3 hónapja #108730 Írta: zmrzlna23
zmrzlna23 válaszolt a témára: Szaporítás?
Sziasztok, Sepregető garnélákat sikerült már valakinek szaporítania? Úgy olvastam, a kicsiknek brakkvíz kell. Üdv,Z.

Több
9 éve 7 hónapja #103430 Írta: Bruni
Bruni válaszolt a témára:
Hello! Azt szeretném megkérdezni, hogy a szumátrai díszmárnáim mellé rakhatok-e be 1-2 sepregető garnélát?

Több
9 éve 7 hónapja #103330 Írta: levibiker
levibiker válaszolt a témára:
a garnéla nálam van már 3 hete de még nem vedlett. Ez normális? Vagy mennyi időközönként vedlenek? Kb 6 centi. És még az, hogy: algásított követ hogy csináljak? mert az kéne plusz kajának nekik szerintem.

Oldalmegjelenítési idő: 0.951 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 1121 vendég és 1 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top