Hirdetés

Magyar boltok

Több
14 éve 2 hónapja #22718 Írta: ispi
ispi válaszolt a témára:

tengervilag wrote: alaplyán

alapján
:evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
14 éve 2 hónapja #22662 Írta: tengervilag
tengervilag válaszolt a témára:
Sziasztok.A boltokhoz lenne pár észrevételem.ahóva ne menjetek az a AQUA studio/Akvárium szerviz/!!!!!!!!!!!!Olyan alapvetö hibákat ejtenek hogy az hihetetlen csak 1 pl:/helyszíni szemle,tervrajz után élmerik az akváriumott 12cm nem fér be/.eloadják nagy szakértermüket-s közben totozgatnak csak mert nem értenek hozzá.Árban viszik a pálmát pl éloko;3800Ft/kg sárga doktorhal 22000Ft.Náluk érvényesül pont az a dolog hogy mennél több mindent eladni"rásozni"a kedves vevore,a többi már nem érdekli.Nem bántani akarom öket csak óvni szeretném a többi akvaristákat,és persze a pénztárcájukat,mert úgye amúgy sem egy olcsó múlatság a tengeri akvarisztikázás.Az itt leirtakat több akvarista elmondása tapasztalatok alaplyán irtam.

Több
14 éve 6 hónapja #16913 Írta: Sparrow121
Sparrow121 válaszolt a témára: tengeri boltok
Sziasztok!
Tervezem, hogy egy kicsit idosebb koromban egy tengeri akváriumom lesz. Most még édesvízi van, de ha elég pénzt spórolok, hátha sikerül.
Az lenne a kérdésem, hogy Kecskemét környékén nem tudtok-e tengeri üzleteket? Pesten is jó, csak minél közelebb legyen Kecskeméthez.
Mindent köszi: Spar

Több
14 éve 6 hónapja #16388 Írta: kasimatyi
kasimatyi válaszolt a témára:

mikolgy wrote: Sziasztok!

Az utóbbi idoben kezdtem el tengeri kasikkal foglalkozni,Hm. vannak tengeri rokonaim? nem is tudtam...... :D

Több
14 éve 6 hónapja #16354 Írta: Kgy
Kgy válaszolt a témára:
Itt a Trioker Kft. honlapja:

http://www.tengeriakvarium.hu/index.php

Több
14 éve 8 hónapja #13083 Írta: mikolgy
mikolgy válaszolt a témára:
Sziasztok!

Az utóbbi idoben kezdtem el tengeri kasikkal foglalkozni, most tervezem az enyémet. Rengeteget olvastam utána neten, könyvekben, mindenhol ahol lehetett. Azt hogy mi atervem egy másik topicban leírom, itt csak annyit szeretnék megosztani veletek, hogy melyik boltról mi a tapasztalatom. Csak a jókat fogom leírni, megbántani senkit sem szeretnék.

Kezdeném a Korallszirttel aholis Kis Rudolf úrral beszéltem és a feleségével. Nagyon segítokészek voltak mindketten, a végletekig elmagyaráztak mindent. Eloször az árak nagyon magasnak tuntek, de miután körbejártam a témát és szinte minden magyar és osztrák(neten kértem árajánlatokat) üzletet végignéztem, rá kellett jönnöm, hogy nem drága...sot. Azt hiszem a legolcsóbb Magyarországon. Persze nem mindenben, de a technikai cuccokban mindenképp. Csak egy példa: AM Turboflotor 1000 skimmer náluk 65000 Ft, míg a legolcsóbb osztrák boltban Mwst nélkül is 290 EUR azaz 72500 Ft. Az éloko mondjuk nem annyira olcsó 3200-nál lehet olcsóbban is venni mind itthon, mind külföldön. Mindenesetre ami nekem kell abban ok tunnek a legolcsóbbnak.
Az Aquart-tal is beszéltem, ok is korrekt árakon dolgoznak, talán picit a Korallszirt felett, de elfogadható.
A Trioker Érden messze a legolcsóbb élokoben 2700 Ft.

Röviden ennyi, ha van jobb ötletetek boltra, szívesen várom! :D

Több
14 éve 10 hónapja #10760 Írta: sandorek
sandorek válaszolt a témára:
Budán találtam a Margit híd ezen oldalán a felfelé meno egyirányú kisutca elso sarkán...

Illetve a máshol is emlegett WEST-END-i bótot is ide köll sorolni...

Több
14 éve 10 hónapja #10744 Írta: sasa
sasa válaszolt a témára:
http://www.hejovill.hu/hvujdonsagok/frissek.php
elég olcsó T5 világítás cuccok. :P

Több
14 éve 10 hónapja #10596 Írta: Kgy
Kgy válaszolt a témára:
Debrecen:

Piac utcán a Mekivel szemben van átjáró egy belso udvarra. Ott van egy jobb bolt tengeris részleggel. (Ha köszönsz a papagájoknak visszaköszönnek. :-))

Darabos utcán is van egy bolt (Pláza mögött), ahol szintén van tengeris rész és a srác csinál is akikat.

Több
14 éve 10 hónapja #10591 Írta: Suzy
Suzy válaszolt a témára:
Kelet-Magyarországon (Miskolc): [url=http://www.delfindiszallat.fw.hu/" http://www.delfindiszallat.fw.hu/ [/url]

Egy kis pincében van a bolt, de nagyon szép tengeri akváriumuk van (és készítenek is természetesen).

Több
14 éve 11 hónapja #9535 Írta: Kgy

Több
14 éve 11 hónapja #9507 Írta: sandorek
sandorek létrehozta a témát: Magyar boltok
Szándékom azt hiszem a témából kiderül... :rolleyes:
Gondoltam összeszedhetnénk kis hazánkban hol is lelheto fel tengeris üzlet :S: :!:

Kezdésnek:
http://www.tengeriakvarium.hu/

Oldalmegjelenítési idő: 0.764 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 865 vendég és 1 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top