Hirdetés

× Ez az ötletláda opcionális kategória fejléce.

Új oldal

Több
3 éve 2 hónapja #219204 Írta: KáLaci
KáLaci válaszolt a témára: Új oldal
Tartok tőle nem is lesznek meg. a régi oldalon írták, hogy mentsen mindenki, mert el fognak veszni. Természetesen én sem mentettem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #219203 Írta: lordborr
lordborr válaszolt a témára: Új oldal
Még valami: azt lehet állítani valahol, hogy mennyi bejegyzés jelenjen meg egy oldalon? Ha nem, akkor jó lenne egy ilyen funkció. Én még nem találtam meg. Nagyon kevés az egy oldalon megjelenített bejegyzés. Ebben a témában 7 üzenet van jelenleg, de már a második oldalra kell lapozni ha a legfrissebbet szeretném látni.... A privát üzeneteim ebben a pillanatban még nekem sincsenek meg.

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #219202 Írta: H-Jag
H-Jag válaszolt a témára: Új oldal
Hová lettek a privát üzeneteim? :(

Azt ugye nem gondoltátok komolyan, hogy se szó, se beszéd, fogjátok magatokat és emberek privát dolgai felett így rendelkeztek, hogy ukmukfukk eltüntetitek?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Írta: H-Jag.

Több
3 éve 2 hónapja #219201 Írta: reller
reller válaszolt a témára: Új oldal
Sziasztok!
Biztos vagyok benne hogy nagyon sok munka van benne és tudom régóta készül az oldal.Kitűnő ötlet volt a chat. Semmi bajom a kinézettel bár 1-2 menüt miért kellett leirni nem tudom . Pl. Privát üzenet gomb a főoldalon. nincs. stb. A galériába belépve első oldal fotók megtekinthetőek a második oldalnál szépen kidob és jelentkezzek be újra. Fórum hozzászolásnál képtelen az ember eldönteni mire klikkeljen ha új hozzászólást akar irni mindenhol csak válasz gomb van. Próba szerencse alapon sikerült hozzászolást irnóm. A fórum témáknál látható a bejegyzés nevemmel.. A témába lépve érdekes módon sehol nem találni. Az meg már nem is olyan vészes hogy a legelső bejegyzést rakja előre és nem a legutolsót. Privátot nem sikerül senkinek küldeni. Régi oldal még a hibáival is jobban műkődőtt mint a jelenlegi. Mivel hogy nem vagyok laikus php programozás mysql adatbázis kezelésben nyugodt lekiismerettel kijelentem az oldal lecserélése nagyon elhamarkodott volt. Mivel mind a session és post kezelések katasztrofálisak. Egy post után egészen máshová tér vissza az oldal. Aki irja az oldalt az pontosan tudja miről beszélek.Bizom benne hogy az új oldal nem úgy jár mint a régi hogy folyamatosan foltozgatva lesz.

Több
3 éve 2 hónapja #219198 Írta: farkas26
farkas26 válaszolt a témára: Új oldal
Sziasztok!
Gratulálni szeretnék én is a megújult oldalhoz. :)
A hibákkal én is csatlakoznék az előttem hozzászólókhoz.
Egy ötlet az oldallal kapcsolatban lehetne bevezetni a vevői és vásárlói értékelést a piacos fórumhon,hogy tudjuk ki mennyire megbízható.
Hasonlóan mint a hardveraprón.

Több
3 éve 2 hónapja #219197 Írta: KáLaci
KáLaci válaszolt a témára: Új oldal
Szintén profilhoz kapcsolódó hiba:
- Adatszerkesztésnél nem találtam helység rovatot.
- Van viszont valami automatikus detektálás, ami rossz. (IP cím, vagy nem tudom mi) :) Fizikailag több tíz kilométerre vagyok onnan.
- Ha működne, akkor is jobb szeretném manuálisan beállítani, nálam pl. lakhely és munkahely más..

Több
3 éve 2 hónapja #219194 Írta: zsoka78
zsoka78 válaszolt a témára: Új oldal
Itt pl. egyből látom a hozzászólásom.

Több
3 éve 2 hónapja #219193 Írta: zsoka78
zsoka78 válaszolt a témára: Új oldal
Sziasztok! Szerintem is szép az új oldal, de nekem is támadt problémám. Írtam egy hozzászólást a halpusztulás témában, a cím mellett ki is írja, hogy utolsó hozzászólás mikor és ki, de hiába megyek az utolsó (legfrissebb?) lapra, nem látom a hozzászólásom, akkor sem, ha rákattintok oldalt a "legfrissebb hozzászólás"-ra. Csak én nem látom a sajátom? Egy leírás arról, mi hogy működik jól látható helyen elhelyezve tényleg nagy segítség lenne (nem kritikának szántam, hanem kérés).

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #219190 Írta: lordborr
lordborr válaszolt a témára: Új oldal
Sziasztok!

Én is gratulálok a fejlesztőknek, üzemeltetőknek.

Nem tudom, hogy ez már a végleges oldal, vagy van még feltölteni való, de leírnék pár dolgot, amiket észrevettem:
-hiányoznak fórum hozzászólások, vagy én nem találom? Például a külső szűrős topicban az utolsó hozzászólás 3 hónap és 2 héttel ezelőtti, viszont múlt héten még írtunk bele.
-hogy tudok új hozzászólást írni a fórumhoz? Egyelőre csak választ találtam egy meglévő kommentre.
-az adatlapon eltűnt az akvárium leírás.
-az adatlapon nem találom az eddigi fórum hozzászólásaim gyűjteményét.
-az oldal nagyon lassú.
-zavaró, hogy a fórumra belépve a legrégebbi hozzászólás jelenik meg.
-csak a bal oldali bejelentkező felületen tudok belépni, a fórum felettivel nem.

Összességében tényleg jó lenne egy rövid leírás, hogy mi új, illetve változott. Mi szűnt meg, mi van helyette. Vagy ha van ilyen, akkor egy poszt a főoldalon, hogy hol található.

Elnézést ha túl korai volt az észrevételsor....

lordborr
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Írta: lordborr.

Több
3 éve 2 hónapja #219188 Írta: KáLaci
KáLaci létrehozta a témát: Új oldal
Sziasztok,
Nem vagyok biztos benne, hogy ide kellene, de jobb híján:
Elsőként; minden tiszteletem az oldalt üzemeltetőké, hogy vállalták a váltással járó rengeteg munkát.
Csak pár észrevétel illetve kérdés:

- Tudom fontos dolog a hirdetők bannereinek elhelyezése, de kényelmetlen az oldal használata így. Az oldal majd 2/3-án hirdetések, de a bal oldali menüsor pl. nem látható. EZ a több oldalon hasonló, a profil oldalon a
z infók fele látható görgetés nélkül.
- Az új tartalmak döntő többsége fórum bejegyzés, szerintem hasznos lenne, ha nem 5-6 klikk után jutnék el ide, hanem lenne egy felület, ahol egyben látnám az új hozzászólásokat (mondjuk, mint a régi oldalon.)
- Nekem zavaró, hogy minden egyes új oldal betöltésnél felugrik a chat ablak, amit aztán bezárok, majd újra nyílik.
- Sok dolog megváltozott, vannak új funkciók, örömmel vennék egy rövid kis leírást arról, mit hol találok, hogyan tudom használni.
- Lehetne egy topic (akár ez is), ahol a felhasználók a tapasztalt hibákat jeleznék, jelezhetnék mi nem működik vagy hibás.
Kérdés:
- A fórum fejlécében van friss témák szűrő, ami jó. De a topicon belül lesz-e beállítási lehetőség, hogy ne az adott topic első (azaz legrégebbi) hozzászólása jelenjen meg alapértelmezetten?
- A profil oldalon jelentek meg új dolgok (rangsor, karma, stb), ezekről valami infó?
- Közben megtaláltam az RSS-t is :)

Tudom sok dolog még javítás, feltöltés alatt, nem türelmetlenkedem, csak némi infót várok várunk, mi változott, hogyan használható.

Üdv: laci

Oldalmegjelenítési idő: 0.558 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 76 vendég és 0 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top