Hirdetés

× Ez az ötletláda opcionális kategória fejléce.

Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.

Több
3 éve 2 hónapja #219398 Írta: cha0shunter
cha0shunter válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Sziasztok!

Valami hiba csúszott az adatbázis visszaállításában, ha megnyitom a képeimet, akkor alattuk nem a hozzátartozó címeket látom, hanem másvalakinek a képcímeit.
Ha lapozok a képeim között, akkor kijelentkeztet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #219375 Írta: moderator
moderator válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
A javított hibák jegyzéke ebben a topicban található:

http://www.akvarista.hu/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=3&id=731&Itemid=520

Több
3 éve 2 hónapja #219371 Írta: moderator
moderator válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Állítottunk a feltöltésen. Ha újra nem sikerül, kérnék egy választ itt, a válasz gombbal.
Üdv: moderator

Több
3 éve 2 hónapja #219370 Írta: didyman
didyman válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Srácok, privát üzenet lesz? Profiloldalon a bejegyzéseken kívül lesz még valami érdemleges infó (email például, hogy tudjak kapcsolatot felvenni akárkivel), vagy ez a motor erre képes? Az adatbázis hogyan lett átemelve? Elveszett az elmúlt 3 hónap és tele van keresztcsatolásokkal, összetagelt hozzászólásokkal, ez így fog maradni? Nem akarok, tudom, nem ez a helye, véleményt írni, de. Ha ennyire macera a régi adatbánya, akkor tegyétek archívba, legyen elérhető, kereshető és kezdjük nulláról, mert ezzel nagyon nagyokat fogtok még szívni és állandó karcolódási felület lesz. És könyörgöm, a reklámmal valami történjen...

Több
3 éve 2 hónapja #219369 Írta: Csőrike
Csőrike válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Ékezetes nick neveket fogja tudni értelmezni az új oldal? Mióta jött az új, azóta harcolt a párom, hogy be tudjak lépni, mindezt egy ő betű miatt. :)

Több
3 éve 2 hónapja #219367 Írta: bossi
bossi válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Sziasztok!

A következő problémát szeretném bejelenteni. A profilomhoz képet szeretnék hozzárendelni, miután ez megtörtént kéri a nevemet, és a jelszavamat. Megadás után a frissítés gombra klikkelve ez a hibaüzenet fogad:

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Kérlek benneteket nézzetek utána.

Köszönettel: bossi

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #219348 Írta: szifo
szifo válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Moderálva a témához nem illő hangnem, és a nem a témába vágó válasz miatt.

Kérlek titeket, a "szar ahogy van", és az "tegyétek vissza a régit bazdmeg" típusú hozzászólásokat mellőzzétek!

Most ez a jelen, törődjünk ezzel. Inkább arra kérlek titeket, hogy segítsetek abban, hogy felfedezzük az összes hibát, ha ez sikerül, az új oldal is legalább annyira használható lesz, mint a régi.

Üdvözlettel: Pendulum
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Írta: Pendulum.

Több
3 éve 2 hónapja #219347 Írta: mark162
mark162 válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Az előttem szóló(miközben írtam) már leírta az általam is észlelet problémák egyikét, ezek szerint nem csak nálam jelentkező hibáról van szó!!!

Több
3 éve 2 hónapja #219346 Írta: mark162
mark162 válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Üdv!

Algázók piacán nem lehet megtalálni az elmúlt hónap hirdetéseit ill. a legtöbb hirdetés nem is oda való teljesen más halakat árulnak gondolom valami kavarodás lehet de minden esetre HIBA!!!

Legyetek szívesek javítani!!!
Előre is Köszönöm!!!!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #219345 Írta: feherzol
feherzol válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Eddig a legnagyobb bajom az oldallal, hogy ha a piacon rákattintasz egy topicra, teljesen más topicba tartozó hozzászólások is megjelennek. Pl. halak piacában világítás eladó. Én úgy látom a topicok gyakorlatilag nem tudják, milyen témát képviselnek.

A másik problémám a privát üzenetküldés. Bizonyára ottvan valahol, de én nem találom. Lehetne kicsit egyértelműbb. Az eladó lakhelye is megjelenhetne anélkül h a házikó ikon fölé húznám az egeret, mert az időtakarékosabb.

Illetőleg ebben a kategóriában is ottvan, de a fő fórumon zavaró h nem tudni, a "gyors válasz, válasz, idézet" dobozok az a felettük v alattuk lévő hsz-hoz tartoznak (a mellékelt képen bekarikáztam a szóban forgó részt). Mindig fel kell görgetni és meg kell nézni. Elég ha egyszer megy ki a fejedből h mindig a felette lévő, már rossz embernek küldtél szerelmeslevelet. Ki lehetne emelni az egybefüggő részeket egy vastagított kerettel. Alapból lehetne egy kicsit kontrasztosabb az egész fórum. Nagyon zavarják a szemet ezek a fehéres színek.

És mégegy utolsó probléma. Én értem h a hozzászólások mennyiségét nézik, de én 2009-ben regisztráltam és újonc felhasználónak számítok (sőt a hirdetők 95%-a az). Inkább profi és amatőr kéne h legyen a két véglet, ugyanis 5 év nálam már nem friss regisztráció, mégha nem is hirdetek annyit, mint egy kereskedő (ráadásul rengeteg eltávolításra került inaktiválás után).

Ennyit tudtam így fejből. Egyébként respect, mert nagyon igényes az oldal. Remélem sikerül minden hibát helyreállítani. Köszönöm, hogy elolvastátok.

Szerkesztés: Mellékeltem egy .png képet, ami nem jelenik meg, szóval nem tudok illusztrálni egy problémát.

Szerkesztés 2: Most látom, hogy váci lakos vagyok. Én Sóskutat adtam meg irányítószámmal, mindennel lakhelyként és most sokkolt a hír, hogy Vácon lakom. Érd közelebb van.
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Írta: feherzol.

Több
3 éve 2 hónapja #219344 Írta: tothpet
tothpet válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Alapos volt köszi.
Reméljük lesz javítás is!!!

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #219343 Írta: H.Lecter
H.Lecter válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
bloghoz akartam hozzászólni és nem működik :dry:
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Írta: H.Lecter.

Több
3 éve 2 hónapja #219340 Írta: Balyx555
Balyx555 válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Üdvözletem a főoldalról nem tudok bejelentkezni.

Több
3 éve 2 hónapja #219313 Írta: StoneAge
StoneAge válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Sziasztok!
Még nem néztem át tüzetesen az oldalt, de amikor az imént végre sikerült a nick/jelszó kombóval bejelentkeznem, akkor egy Szarvas Zoltán nevű felhasználó személyes adatlapján találtam magam. Ő meg nem én vagyok. Ez egy error.

Üdv,
StoneAge

Több
3 éve 2 hónapja - 3 éve 2 hónapja #219306 Írta: H.Lecter
H.Lecter válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
[b]hello mint már mások is írták elég sápadtak a színek pláne a szöveg alig tudom olvasni rendesen előre kell dőljek hogy kibogarászam nagyon zavaró...
az meg hogy nagyon sok hszem elment a levesbe az nem is nagyon zavar csak kicsit bosszantó hogy csak száz hszem maradt meg és több éves szemét hszek meg megvannak de ez csak az én nyavalygásom... mint már írtam pár hét és már nem is látszik a régi és atlendülünk ezen de a betűk színével méretéve kezdjetek valamit
[/color][/b]
Utolsó szerkesztés: 3 éve 2 hónapja Írta: H.Lecter.

Több
3 éve 2 hónapja #219285 Írta: Pendulum
Pendulum válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Köszönöm Kálaci az észrevételeket, szépen összeszedted, áttekinthető.

Ha valaki talált ezeken kívül is hibát, jelezze bátran.

Több
3 éve 2 hónapja #219284 Írta: KáLaci
KáLaci válaszolt a témára: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Hát jó, elkezdem én, ha már tegnap nyitottam egy hasonló topicot.

Profil:
(és itt egy megjegyzés: 2014-ben tényleg a kódot kell nézem írás közben? Ha bekapcsolom az Előnézetet, ráfolyik az eredeti szövegre, ráadásul a kapcsolás utáni újabb módosítás már nem látszik. Csak Előnézet ki- majd újra bekapcsolás után.)
- profilképcsere nem működik, szerveroldali hiba
- profilszerkesztés képcsere: képet nem tölt fel, átugrik az elérhetőségek szerkesztésre. Adatmegadás és frissítés után szerveroldali hiba
- az adatfeltöltés teszt adatai fent maradtak :)
- adatfeltöltés nem működik
- képfeltöltésnél hibaüzenet: "Ennek az erőforrásnak a megtekintése az Ön számára nem engedélyezett." kedvenceim pontnál hibaüzenet.. Nem lehet feltölteni, de ha lehetne: hová is töltöm? Közös részbe? Saját profilomhoz?

Általános:
- oldalbetöltés horror lassú
- új oldalra lépésnél random módon kiléptet
- chat ablak minden oldal betöltésnél újra felugrik
- akciók: a legfrissebb is majd egy éves. aktuális még?
- Hírek menüpontban dettó

Adatlap menü:
- A cikkírás menüpontban megírt cikk hová kerül? Saját blog vagy cikkek rovat? Ha a cikkek közé: abban a menüpontban vannak kategóriák, itt a közzétételnél ez nem beállítható.
Akvárium menüpont:
Ez ugyanaz mint a régi oldalon? Akkor hogy töltöm fel? Nincs rá felület.
A saját akváriumom adatai? Vagy más? És miért a kereső? vagy itt egy lista lesz sok akvárium adattal?
Akvárium menüpont alatt egy post: "casvasbvasbawbssab" gondolom ez is teszt adat, mint ahogy máshol is van ilyen
Tagok menüpont:
- Megint egy ömlesztett lista. Ha rálépek egy tagra, csak a fotóit látom, hozzászólásait, egyebet akkor sem, ha voltak neki (kipróbáltam olyannal, akiről tudható hogy postolt).
- gondolom az akvárium adatokat azért nem látom, mert azt nem lehet feltölteni.
- Jó lenne egy kereső földrajzi hely szerint, ahogy a régi oldalon is látható volt a hozzám közel lakó tagok listája.
Fórum:
- a feltöltött régi postok sokszor nem a helyükön, hanem más topicban jelennek meg
- lakóhely automatikusan detektált, viszont hibás
- Fórum feletti belépő nem működik
- bonyolult és nehézkes egy adott topichoz a navigáció

Blogok menüpont:
- Időrendi sorrendben ömlesztve. alul négy cím: ezek mik? nem lehet keresni szerzőre, témára, kulcsszóra, hogy pontos legyek semmire nem lehet.
- Ha belépek egy bejegyzésre, nincs visszalépési lehetőség. Van előző és következő, de nem tudom azok milyen bejegyzések vagy hova lépek.
- Szóval innen hiányzik egy tartalomjegyzék, egy szerzőre, témára vagy másra kereső funkció.
- Ha hozzászólás van egy bloghoz,arról a szerző kap értesítést? És mások kapnak erről infót? Látható ez valahol az oldalon?

És egy más jellegű.
Főoldal:
Itt egy screenshot a főoldalról 1440x900 felbontás mellett. Szinte semmi, ami arra utal, hogy nap mint nap sok új tartalom hozzászólás születik, hogy ez egy folyamatosan változó, dinamikus tartalmú lap.

- Az új fórumbejegyzések nem tehetők ide ki?
- Új blogbejegyzések?
- Görgetés nélkül nem látszik: Adatlap menü fele, Friss hírek, legolvasottabb, hirdetések
- Van viszont 2 éves cikk
- Szépek fent az akvárium fotók, de mik azok?
Olyan mint egy 15 éves statikus weboldal, amihez évek óta nem nyúltak. Legalább az aktuális, friss bejegyzések, blogok, cikkek, stb jelenjenek meg.
Üdv: L
Mellékletek:

Több
3 éve 2 hónapja #219279 Írta: Pendulum
Pendulum létrehozta a témát: Hibák bejelentése az új oldallal kapcsolatban.
Üdvözöllek titeket,

gondolom mindenki észrevette, hogy az új oldal nem működik még tökéletesen. Mivel az oldal tulajdonosának célja, hogy minél több ember számára élvezhető legyen a portál, össze kéne gyűjtenünk, mi az, ami a jelenlegi állapotában hibásan működik/zavaró az oldalban.

Kérek mindenkit arra, hogy tényszerűen, összefoglalva tegye közzé észrevételeit, most nem véleményt kérnék!

Köszönettel: Pendulum

Oldalmegjelenítési idő: 0.662 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 90 vendég és 0 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top