Hirdetés

akvarista.hu technikai infók / kérdések

Több
7 éve 5 napja #183434 Írta: .Kary.
.Kary. válaszolt a témára: levelezés
Sziasztok.Kapom az emailt hogy új üzenetem érkezett, benézek az oldalra és semmi.??Szép napot Üdv Kary [Áthelyezve][Moderator1]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy , hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 napja #183076 Írta: Deeday
Deeday válaszolt a témára:
SziaMegkérdezhetem hogy melyik operával megy és milyen telefonod van ? Mert nekem egy Defy+ Androidos van és a gyári GB (GingerBread) rommal nem megy de még CM7 essel sem csak azon a romon működik ami CM9 alapú Ice Cream Sandwich és megy rajta a chrome. Sima Opera vagy Opera minit használsz ? Köszönöm válaszodat előre is Üdv:Tamás [Áthelyezve][Moderator1]

Több
7 éve 3 hete #172536 Írta: fjudors
fjudors válaszolt a témára:
kiválasztod a régi tipusu kódot a beágyazásnál, és azt illeszted be...de egy párszor szétküldték már körprivátban is, amióta először leirtam, hogyan kell beilleszteni..a reg időd alapján te is megkaptad privátban, ha a falon nem is olvastad... igen, valóban nem irták át, ezt sem..de a többi laikus honnan tudja??alapvetően a YT-on változott meg akód, nem ez az oldal romlott el ilyen téren...azért kell a régi tipusu kódot használni...ez az oldal nem tudja fogadni a megváltozott , ujjitott kódot...mert ugye, a YT-ot is már túlvariálták...

Több
7 éve 3 hete #121420 Írta: mdk01
mdk01 válaszolt a témára:
Akkor ez egy jó példa a háttérben dolgozóknak, hogy egy laikusnak fogalma sincs hogyan kell egy videót belinkelni.Fogtam a YT beágyazó kódot és bemásoltam abba a nagy rublikába ami fölé az volt írva hogy \embed kódot - pl. Youtube videó kódja - illesztek be:\Én ezt meg is tettem, mert ez volt odaírva és semmilyen régi típusú beágyazókódról nem volt ott szó. Akkor hogyan is kellene csinálnom?Köszönöm

Több
7 éve 3 hete #160055 Írta: fjudors
fjudors válaszolt a témára:
Te csinálod rosszulsokszor le lett irva...régi tipusú beágyazó kód a YT-ról..ha onnan linkelsz, és nem jelenik meg pár percen belül, akkor rosszul csinálod

Több
7 éve 4 hete #178393 Írta: mdk01
mdk01 válaszolt a témára: Videó
Gyorsabb ha felteszed Youtube -ra és belinkeled :) Igen, úgy tettem a blogomnál, mert nem vártam meg míg megtörténik a dolog, csak mivel új vagyok a fórumon, nem tudom, hogy most én csinálok vmit rosszul, vagy a hátterben nem úgy működnek a dolgok.

Több
7 éve 4 hete #161627 Írta: mmccannon
mmccannon válaszolt a témára:
Ma több ízben tapasztaltam, hogy HSZ-t nem tudok elküldeni, mert kéri, hogy előbb jelentkezzek be.Többszöri (6-7) nekifutásra megy csupán.

Több
7 éve 4 hete #180323 Írta: Deeday
Gyorsabb ha felteszed Youtube -ra és belinkeled :)

Több
7 éve 4 hete #177376 Írta: mdk01
mdk01 válaszolt a témára:
Töltöttem fel egy videót kb. egy hete és megadtam a YT hivatkozást mert ahhoz lehet képet csataolni majd ha jól értelmeztem. Erre azt írja ki hogy még nem készült el a videó konvertálása ezért jöjjek vissza később.Nem egészen értem, hogy most ezt ki konvertálja és hova és miért nem tekinthető még mindig meg. köszönöm

Több
7 éve 1 hónapja #156327 Írta: don_pati
don_pati válaszolt a témára: ismerösök
Egy kérdésem lenne az ismerőseimmel kapcsolatban.nemtom miért de a fele ismerősöm vagy nem tudom mennyi nem jelenik meg nálam mikor az ismerősök fülre kattintok ez miért van? és hogy tudom előhozni az összes ismerősömet ?

Több
7 éve 1 hónapja #182247 Írta: facsiga
facsiga válaszolt a témára: könyvelés
Brekk: Mivel ismered és levelező viszonyban is vagy az oldal tulajdonosával, azt gondoljuk te tudod a leghitelesebben elmondani, milyen gondok is vannak a számlázással, az üzleti hirdetésekkel a könyveléssel az \f\ ponttal stb...stb...Megköszönjük , hogy ezzel is segíted az oldalt.

Több
7 éve 1 hónapja #182241 Írta: Moderator1
Moderator1 válaszolt a témára:
Nándor ügye szerintem nem ezzel kapcsolatos, ne keverjük a kettőt. Az ő esetét nagyon sajnálom, főleg, hogy itthagyta az oldalt, mert egy nagyon hasznos hirdetőt, forumozót, \segítőt\ vesztett vele az oldal. Pedig csak nézetkülönbség volt, semmi komoly, ha várt volna pár napot, biztos megoldódik. De várjuk vissza szeretettel, ha meggondolná magát. Én az üzleti hirdetőknél mindig cikket várok el elsősorban, mert azzal tud az oldal felfele elindulni, az 5000 Ft-ok ebben nem tudnak segíteni, hogy szakmailag fejlődjünk. Az f. ponttal viszont közgazdász szemmel nézve tényleg gondok adódhatnak bizonyos esetekben. Nem tudom a NAV mennyire nézeget ilyeneket, de mindenesetre átgondolandó amit írsz. Nem hiszem, hogy az 5000 Ft-okat fogja a fórumon bogarászni, de egyet értek, ezen lehet változtatni kéne. Amíg viszont erre nem kerül sor, addig az eddigi f. pont marad érvényben, ami alól senki sem lesz kivétel. Üdv. Moderator1

Több
7 éve 1 hónapja #182238 Írta: Brekk
Brekk válaszolt a témára:
Sajnos a korábbi bejegyzésemre nem reagált senki, pedig nem viccnek szántam...és most már lehet, hogy késő... Nándor ügye is ezzel kapcsolatos.

Van egy akvarisa.hu alapelvek, amibe bekerült egy F bekezdés, amely szabályozza az üzleti hirdetéseket az apróhirdetések között. Ez nem tartalmaz olyan lehetőséget(amire most Facsiga és admin3 utalt) , hogy egyéni megállapodás az apróhirdetések közé kerülő üzleti hirdetésekről, de még olyat se említ meg, hogy esetleges kártyaelfogadás a fizetésért cserébe. Innét kezdve a NAV joggal kezeli úgy, hogy minden \'üzleti hirdető\'(mindenki aki 3 napnál gyakrabban hirdethet, de nem cikkez) nyílván fizetett a hirdetéseiért (az is, aki kártyaelfogadó)... Így akkor hány millió Ft-nyi hirdetés is került kiszámlázatlanul az oldalra(1000Ft+áfa/db)? Tovább megyek legyen egy ilyen \régi üzleti hirdető\ aki azt nyilatkozza a Nav felé, hogy ő még kp-t is adott valakinek az oldal felelősei közül, amiért cserébe hirdetett(és amiről persze számlát nem kapott) és máris nagyon komoly a galiba. Az egy dolog, hogy mi a moderátori gyakorlat(ami szerintem általában teljesen jóindulatú), és egy másik, a kézzel fogható, írott fórumszabályzat. Nincs a végén apróbetűs szöveg, hogy egyedi egyeztetést követően a moderátorok/adminok/tulajdonos felmentést adhatna a felhasználóknak az alapelvek bizonyos részei alól. De olyan se, hogy ne kötelezné őket ez.

Ismét javaslom, hogy ezt azonnal függesszétek fel, majd bővebb átrágás után(minimum egy könyvelővel egyeztetve az új szöveget) írjátok újra az F pontot. Ezt teljes jószándékkal írom, mert nem szeretném, hogy megszűnjön az oldal ilyesmi miatt!

Több
7 éve 1 hónapja #182230 Írta: facsiga
facsiga válaszolt a témára: tovább
nandorfiu: Köszönjük, hogy a közösség édekében lefolytattad ezt a beszélgetést. Azonban ennyi pont elég volt....sőt.Hirdetés ügyben a kapcsolat fülnél megtalálod a tulaj elérhetőségét, elmondod mit mennyit szeretnél hirdetni, kéred mondja meg, ez mennyi forint és mennyi időre.Ennyi.Több beírást ezzel kapcsolatosan kérlek ide se tegyél ,mert felesleges és már konkrétan zavaró is.A következő lépést kérlek kerüljük el, mert te és én sem szeretném....Vedd úgy olvastuk a válaszod erre is;)üdv.

Több
7 éve 1 hónapja #181798 Írta: Brekk
Brekk válaszolt a témára:
Az alapelvek F pontját sürgősen át kellene írni(vagy átmenetileg inaktívvá tenni) minimum a kártyaelfogadásnak megfelelően, mivel jelen formában nagyon komoly NAV problémát rejt, mégha eddig ezt nem is ellenőrizte senki.

Több
7 éve 3 hónapja #179621 Írta: Deeday
Örömmel tölt el a dolog szinte csak úgy hasít :D

Több
7 éve 3 hónapja #180203 Írta: Deeday
Mi lelte ezt a fórumot hogy megtáltosodott ennyire ? Alig tudom vissza fogni úgy hasít :D

Több
7 éve 3 hónapja #179804 Írta: mmccannon
Gondolom, hogy megvannak a kártyatulajdonosok adatai. Legalábbis remélem.Mivel sokakat érintő változásról van szó, roppant hasznosnak tartom, hogy egy konzultációt tartunk ez ügyben. Afféle bréjnsztórming-ot. Általánosságban az a meglátásom, hogy a változtatásokkal kapcsolatban nem jó ötlet, hogy 1-2 (uram bocsá\' 3) ember elhamarkodott, esetenként téves döntései legyenek a mérvadók.A jobbítás szándékával már annyiszor, de annyiszor a korábbinál rosszabb helyzete(ke)t, és kezelhetetlenebb szabályrendszert sikerült életre kelteni. Ha lehet, törekedjünk egy sokkal élhetőbb, de legfőképp mindenki számára egyértelmű, érthetőbb platformot alakítani ebből a - bizony SZERENCSÉTLEN - jobb sorsra érdemes honlapból. Végül a legfontosabb: külön kell választani a portált és a kenyéradó gazdát. Egy helyen, egy időben csak az egyiket szolgálni, akármennyire nehéz is.

Több
7 éve 3 hónapja #179910 Írta: mmccannon
Szia! Köszönöm a választ.Csak arra kell majd vigyázni, hogy minél kevesebb \banánhéj\ kerüljön az új szabályozásba, nehogy a jobbítás szándéka elcsússzon, és a fenekére huppanjon.

Több
7 éve 3 hónapja #179841 Írta: mmccannon
Facsiga körlevélből idézek: \A hirdetési lehetőségeket is szűkítjük.Az egyéni hirdetők továbbra is elsőbbséget élveznek majd,( különösen a „tengerisek”) de „ez a harminctizensok halam eladó” lehetőség megszűnik.\ Kérem az érintettteket, hogy ezt fejtsék ki egy kicsit bővebben, mert elég pongyolára sikeredett a megfogalmazás. Ebben látom annak a veszélyét, hogy az új rendszer bevezetését követően egyesek újra csomót vélnek majd találni a kákán.Már most vegyük elejét, és pontosan írják le a moderátorok, hogy ez mit is takar.

Oldalmegjelenítési idő: 0.928 másodperc

Keresés

Hirdetések

átvehető
Debrecenben az E-petnél:

Székesfehérváron a Tűzhal boltban:

Sopronban az Aqua-Zooban:

Budapesten a Korallosakvárimban:

Budapesten a Vadvilágban:

Akvarista.hu a Facebookon

Chat

Ki van online?

Oldalainkat 880 vendég és 1 tag böngészi

Ajánló:

Kapcsolat:

Mizsák Norbert
Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
+36 30 381-6969
Go to top